Наразі вже встановлено 50 потерпілих, які через шахрайські схеми зловмисників втратили майже 400 тис. грн.
За даними слідства, двоє молодиків, 19-ти та 20-ти років, знайомилися в одному з профільних Telegram-ботів із дівчатами та хлопцями, втиралися до них у довіру та пропонували за окрему плату надати їм у користування банківські рахунки, нібито для виводу криптовалюти.
В подальшому, шляхом махінацій через інтернет-банкінг зловмисники віддалено оформлювали на ім'я потерпілих кредити, гроші з яких переказували на свої банківські рахунки.
Рівненський міський суд обрав підозрюваним запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави. Молодики свою вину визнають і співпрацюють зі слідством. Точна кількість потерпілих ще встановлюється.
Досудове розслідування проводять слідчі СВ Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області за оперативного супроводу відділу протидії кіберзлочинам в Рівненській області ДКП НПУ.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.
Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: 20 лютого у Тернополі ...
Быстрое привлечение средств для срочных задач ...
Чому швидкість сайту — це не про комфорт, а про гроші
Креатин и выносливость может ли добавка помочь бегунам и любителям велосипеда
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?