Прокурори встановили, що ще у 2022 році Господарський суд Рівненської області визнав недійсним договір купівлі-продажу, укладений між Дубенською міською радою і підприємцем та зобов'язав останнього повернути до комунальної власності територіальної громади пожежне депо загальною площею майже 300 кв.м. Однак Дубенська міська рада більше року не здійснювала реєстрації прав на цю нерухомість.
Це порушувало інтереси громади щодо збереження, обліку, раціонального та ефективного використання комунального майна. Відтак прокуратура, представляючи інтереси держави, ініціювала в судовому порядку визнання бездіяльності Дубенської міської ради протиправною та зобов'язання органу місцевого самоврядування усунути порушення законодавства та зареєструвати право комунальної власності на нерухоме майно.
Наразі рішення суду виконано – відомості про право власності за територіальною громадою м. Дубна на пожежне депо внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: ВР не підтримала ...
SEO as a Growth Engine: How Digital Visibility ...
Преимущества цветов мимозы
Бензопила: як обрати, використовувати та доглядати за інструментом?
Привітання з Днем народження українською: теплі слова для особливих людей
Переваги професійного автомобільного автослюсаря у роботі з ключами та замками
Сучасна стоматологія та лікування зубів у місті Київ