На захід завітали студентська молодь, колеги, друзі, знайомі автора й ті, хто пошановує сучасне поетичне слово.
«Павутинні шляхи» - це вже друга поетична збірка Тараса Бурака. Поет майстерно використовує образ павутини, як метафору життя, де «надпрозорі нитки заплітались в густу павутину, ми заплутали в них безперервну дорогу зі слів».
Загалом у «Павутинних шляхах» багато йдеться про життя, його сенс, про внутрішні переживання. А окремі назви поезій («Як йдете в душу», «Мій брат», «Героям»), а також образи й метафори свідчать про те, що вірші були написані про події повномасштабного вторгнення.
«Мова, якою ми говоримо про війну, - недосконала, вона має багато гострих кутів, однак вона правдива. У збірці не шукайте найточніші рими, бо тут я намагався бути чесними з вами. І це справедливо, бо бути чесними перед собою і перед моїми потенційними читачами – це найменша ціна, яку ми можемо заплатити всім, хто боровся й бореться в битві за Україну», - сказав поет під час презентації.
Довідка
Тарас Бурак народився 2 жовтня 1989 року в Тернополі. Навчався у Тернопільській ЗОШ №27. У 2011 році закінчив інститут журналістики Київського міжнародного університету.
Віршує з дитинства, учасник багатьох різноформатних літературних і мистецьких фестивалів. Друкувався в альманасі «Подільська толока».
Від 2017-го веде власний поетичний YouТubе-канал. Популяризує симбіоз відео, музики та поетичного слова.
У 2024 році вийшла друком перша поетична збірка «Діалоги тіней».
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Тернопільська міська рада ...
Наступна новина: Тернопіль передав ...