«Ми зібралися на одному з чотирьох етапів портфельного підходу муніципальних проєктів-перетворень Innovation Challenge. Один з реалізованих проєктів – це ЕкоХаб, який вже функціонує в приміщенні «Open Space». Наразі ми активно працюємо зі стратегією разом із нашими експертами та плануємо до травня завершити практичне впровадження проєкту, – зазначив Ігор Крисоватий, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. – Ознайомимось із презентаціями від переможців, які отримали фінансування в рамках цього проєкту. Кожен із учасників запропонував цікаві й корисні ідеї для громади».
Програма Innovation Challenge проходила в межах Портфоліо міських перетворень «Зелене та комфортне місто Тернопіль», яке є частиною ініціативи «Мери за економічне зростання», що фінансується Європейським Союзом (ЄС) та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні. Метою програми було визначення та імплементація зелених інновацій у секторі малого та середнього бізнесу. На участь у програмі подали заявку 16 тернопільських бізнесів, а переможцями стали п’ять, які отримали фінансову підтримку, навчання, менторські сесії та можливості для акселерації бізнесу.
Переможці конкурсу Innovation Challenge в Тернополі:
ТОВ «Міські ініціативи» – проєкт «Екологічна мапа Тернополя», який передбачає створення інтерактивної мапи для відображення пунктів прийому вторсировини та інтеграцію її в мобільний застосунок «е-Тернопіль».
ПП «НВФ «КВОТА» – проєкт «КВОТА Green Tech», що передбачає виготовлення вилок із біо-розкладного пластику та виготовлення 50 000 одиниць продукції.
КП «Об'єднання парків культури і відпочинку м.Тернополя» – «Міська ферма», яка включає створення теплиці для декоративних дерев та встановлення сонячної електростанції потужністю 5 кВт.
ТОВ «ТЕРМОПАНЕЛІ» (релоковане підприємство) – проєкт зі встановлення сонячної електростанції на виробництві термопанелей.
ТОВ «ЕЛІК» – «Електровелосипеди», виробництво електровелосипедів та створення туристичних маршрутів на їх основі.
Читайте білльше про усі команди Innovation Challenge за посиланням:https://go.undp.org/Juf
Кожен із переможців отримав фінансування у розмірі 10 000 доларів, а також можливості для розвитку через менторські сесії, акселерацію бізнесу та нетворкінг.
Нагадаємо, що у 2021 році Тернопіль та Миколаїв стали першими містами в Україні, які стали учасниками програми «Подорож портфоліо» у межах проєкту «Мери за економічне зростання» (M4EG) для муніципалітетів країн Східного Партнерства ЄС, включаючи Україну. Цей проєкт фінансується ЄС та впроваджується ПРООН.
Фото: ПРООН в Україні.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Унаслідок авіаудару по ...
Наступна новина: Війська РФ обстріляли ...