«Заявляємо, що Росія знову поширює неправдиву інформацію. Ракета уразила житловий масив і дитячий майданчик», – йдеться в повідомленні Генштабу.
Російські війська завдали удару по Кривому Рогу балістичною ракетою «Іскандер-М» із касетною бойовою частиною, що розрахована на ураження більшої площі та більшої кількості людей, кажуть у штабі.
«Тепер військове відомство країни-агресора намагається прикрити свій цинічний злочин «високоточною» брехнею про влучання «в місце проведення наради командирів з'єднань ЗСУ із західними інструкторами», – вказано у дописі.
Раніше Міністерство оборони Росії заявило, що 4 квітня о 18:49 війська РФ «завдали високоточного ракетного удару за місцем проведення наради з командирами з?єднань і західними інструкторами в одному з ресторанів міста Кривий Ріг».
Ввечері 4 квітня війська РФ завдали удару балістичною ракетою по центру житлового мікрорайону Кривого Рогу. Ракета влучила в район дитячого майданчика. За офіційними даними, внаслідок удару загинули щонайменше 18 мирних жителів, серед яких 9 дітей, ще 56 осіб зазнали поранення. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Лисак: кількість загиблих у Кривому Розі зросла до 18, серед них – дев?ятеро дітей
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: ISW: темпи просування Росії ...
Наступна новина: У трьох мікрорайонах ...
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Кому Насправді Потрібна Реклама На Білбордах По Всій Україні
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав