Згідно з вироком, перші три роки Чалий має відбути у тюрмі, решту – у колонії суворого режиму. Суд також оштрафував його на 500 тисяч рублів.
Прокуратура просила для обвинуваченого 18 років ув'язнення. Захист планує оскаржити вирок, вважаючи його надмірно суворим.
У своєму останньому слові Чалий заявив, що визнає провину та просить про поблажливість через хвору матір.
Російські слідчі стверджують, що 30-річний українець, який до затримання проживав у Росії, нібито вийшов на контакт із представниками СБУ через сайт «Авіто», виконав кілька «тестових завдань», після чого отримав інструкції відправити три посилки з вибухівкою офіцерам російської армії. За це йому нібито обіцяли винагороду до 4 тисяч рублів за відправлення.
Жодна з посилок, як зазначає «Медіазона», не вибухнула. За версією слідства, адресатами були полковники, які командують підрозділами російських військ, зокрема й на території України.
Українські спецслужби звинувачення не коментували. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Українця засудили в Росії до 10 років за ґратами за переказ «Азову»
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Сирський: у разі ...
Наступна новина: На Рівненщині засудили ...
The Courage to Pause: Why Slowing Down Is the New ...
Особенности эксплуатации китайских электромобилей с GB/T в Украине
Какие признаки говорят, что технику для работы с наличными пора обслуживать
The Surprising Comfort of Loving Your Stuff
Школьные туры на весенние каникулы — какими они должны быть, чтобы заинтересовать ребенка