23 квітня, працівники підрядних організацій проводять підготовку ремонтних карт (фреза мала) на вулицях Бродівській та Дениса Лукіяновича. Після чого на цих ділянках буде влаштовано асфальтобетонне покриття. На вулиці Євгена Коновальця (від вул. Іллі Рєпіна до вул. Михайла Вербицького) тривають роботи з влаштування бордюрів.
Ремонт триває і на пішохідних зонах: на ділянці від вул. Братів Бойчуків, 3 до вул. 15 Квітня, 3-А ведуться роботи з влаштування корита та піщано-щебеневої основи. Окрім того, у дворі за адресою просп. Степана Бандери, 82 встановлюють нові бордюри.
Просимо водіїв та пішоходів бути уважними на ділянках, де проводяться ремонтні роботи, та завчасно планувати маршрути пересування.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Рівному викрили продавця ...
Наступна новина: В Україні відновлюється ...
Еволюція віконного декору: чому сучасна москітна ...
Как правильно записать название платформы YouTube на русском
Бани Харькова: от классических традиций до современных spa-форматов
Очаровательная квокка: символ дружелюбия и заботы о природе
Які нюанси потрібно знати про розлучення за заявою одного з подружжя?
ТОП - 5 Секретов по Установке Замков