Згідно із прийнятим рішенням, залежно від рівня успішності учні зможуть отримати одну з двох відзнак - «За високі досягнення у навчанні» або «За досягнення у навчанні».
Зокрема, відзнакою «За високі досягнення у навчанні» нагороджуватимуться випускники закладів освіти, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами річного оцінювання і державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів навчального плану (крім осіб, які навчаються за екстернатною формою навчання).
Відзнакою «За досягнення у навчанні» нагороджуватимуться ті випускники закладів освіти, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами річного оцінювання і державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів та достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального плану (крім осіб, які навчаються за екстернатною формою навчання).
Фінансування нагородження здійснюватиметься за рахунок коштів місцевого бюджету.
Фото ілюстративне.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Просимо тернополян і гостей ...
Наступна новина: Надійні твердопаливні котли ...
Кондиционеры для 35 м3: как выбрать?
Маховик и штурвал в промышленном оборудовании: как удобство управления влияет на точность
Преимущества вскрытия замков от профессионалов