«Росіяни атакували артилерією с. Приморське. Поранення отримав 59-річний чоловік, який порався на подвір'ї власного будинку», – заявив очільник області.
Чоловіка госпіталізували у важкому стані. Як додає Федоров, він отримує всю необхідну медичну допомогу.
Напередодні, за даними обласної влади, на Запоріжжі постраждали загалом троє людей.
Читайте також: ОВА: через обстріли Росії за добу є поранені в 4 областях, вранці загинула жителька Херсона
Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БпЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони.
Керівництво Росії заперечує, що російська армія під час повномасштабної війни завдає цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі міст і сіл України, убиваючи цивільне населення і руйнуючи лікарні, школи, дитячі садочки, об'єкти енергетики та водозабезпечення.
Українська влада і міжнародні організації кваліфікують ці удари як воєнні злочини Російської Федерації і наголошують, що вони мають цілеспрямований характер. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Повітряні сили: Росія випустила по Україні 128 дронів, ППО збила 112 з них
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: СБУ: керівника російського ...
Наступна новина: У Тернополі відбулись ...
Быстрое привлечение средств для срочных задач ...
Чому швидкість сайту — це не про комфорт, а про гроші
Креатин и выносливость может ли добавка помочь бегунам и любителям велосипеда
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?