Загалом у змаганнях брали участь 22 команди зі всієї області. Місто Тернопіль на обласному етапі представляла команда «Соколята» - рій учнів 10-х класів школи №22. У складі команди - Анастасія Горайська, Анастасія Комаринська, Володимир Жорняк, Ельвіра Богів, Мар’яна Довбенько, Сергій Конопліцький, Нодарій Сай, Арсен Присяжний, Максим Претентор, Володимир Хома. Керівники та наставники рою - вчителі Андрій Ясельський та Ірина Макар.
Протягом змагань учасники демонстрували навички у дев’яти дисциплінах. Найвищі результати тернопільська команда здобула в таких етапах:
* неповне розбирання та збирання автомата АК-74 - 1 місце;
* тактична підготовка - 1 місце;
* топографічна підготовка - 2 місце;
* історичний етап «Відун» - 4 місце;
* фізична підготовка - 4 місце.
Успіх команди ЗОШ №22 - це результат наполегливої праці учнів, підтримки наставників і згуртованості всієї школи. Перемоги на таких змаганнях не лише вказують на високий рівень підготовки, а й виховують нове покоління свідомих, сильних і відповідальних громадян.
Довідково. Гра «Сокіл» («Джура») - це всеукраїнська військово-патріотична гра, яка має на меті виховання молоді на засадах національної ідентичності, традицій козацької звитяги, формування лідерських якостей та готовності захищати Україну.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: ДСНС повідомляє про ...
Наступна новина: У тернопільській школі №19 ...