Синєгубов: через нову атаку російських БПЛА на Харків постраждали 11 людей

Синєгубов: через нову атаку російських БПЛА на Харків постраждали 11 людей

09.07.25 12:32 0 126
Росія знову атакувала Харків безпілотниками, повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов 7 липня.

Кількість постраждали зростає, зазначив він:

«На зараз відомо про 11 поранених. Медики оперативно надають усім допомогу».

За попередніми даними, під завалами однієї з будівель перебуває людина. Триває рятувальна операція.

Раніше голова області заявив про трьох поранених у Холодногірському районі обласного центру, з них двоє у важкому стані. Загалом місцева влада повідомила про шість влучань у ході атаки, в місті зафіксували пошкодження та загоряння цивільних будівель.

Читайте також: Федоров: щонайменше 10 людей поранені через російську атаку на Запоріжжя

Також Синєгубов повідомляв про зростання до 29 людей кількості поранених внаслідок російського обстрілу Харкова вранці 7 липня: ще двоє постраждалих звернулися по допомогу.

Росія щоденно з різних видів озброєння – ударними БпЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакує міста і села України.

Кремль заперечує, що російська армія завдає цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі, убиває і калічить цивільних, руйнує лікарні, школи, дитячі садочки, об'єкти енергетики та водозабезпечення.

Українська влада і міжнародні організації вказують на цілеспрямований характер ударів і кваліфікують їх як воєнні злочини РФ у повномасштабній війні проти України. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Повітряні сили повідомляють про збиття 75 російських дронів протягом ночі

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Тернополі сергій Надал ...
Наступна новина: В Тернополі завершується ...

КОМЕНТАРІ