За повідомленням, про підозру повідомили неназваним посадовим особам Міноборони та директору підприємства, дії яких, стверджує бюро, завдали збитків державі на 25,7 мільйонів гривень.
ДБР уточнює, що у вересні 2024 року одне з державних підприємств Міноборони уклало контракт на закупівлю 18 тисяч балістичних окулярів.
«Однак поставлені окуляри не відповідали заявленим характеристикам і не забезпечували належного захисту від уламків. Це було підтверджено випробуваннями Науково-дослідного центру випробувань, експертизи та сертифікації персональних броньованих засобів захисту Національного університету оборони України», – йдеться в повідомленні. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: США «ставлять» на дорогі дрони. Війна в Україні засвідчила: потрібно багато дешевих
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Поліція Харківщини: ...
Наступна новина: Юний піаніст з Тернополя ...
Зручний Доступ до Інформації про Нерухомість
Використання безшовних труб із нержавіючої сталі в енергетиці
Сучасна мед. техніка для дому та закладів охорони здоров’я
Аромат як підпис: як знайти свій ідеальний парфум та створити незабутній образ
Переклад документів в Івано-Франківську — офіційно, точно, без затримок