За його даними, це найбільший нафтоналивний порт РФ на Балтійському морі, який є кінцевим пунктом Балтійської трубопровідної системи.
«Приморськ – це ключовий хаб для завантаження «тіньового флоту», з допомогою якого РФ обходить міжнародні санкції та продає нафту на зовнішніх ринках. Через порт щороку проходить близько 60 мільйонів тонн нафти, що приносить росії приблизно $15 мільярдів», – заявив співрозмовник Радіо Свобода.
Читайте також: «Немає на жодній заправці». На окупованому Донбасі розгортається бензинова криза
Через успішну атаку безпілотників СБУ, додав він, на одному із суден у порту та на насосній станції спалахнули пожежі, відвантаження нафти зупиняли. Орієнтовні щоденні втрати російського бюджету від припинення експорту оцінюють у до 41 мільйона доларів.
Крім того, додало джерело, сили СБУ уразили низку нафтоперекачувальних станцій РФ — «НПС-3», НПС «Андреаполь» та «НПС-7». Вони є «ключовими елементами» магістральної трубопровідної системи, що забезпечує постачання сирої нафти до порту-терміналу Усть-Луга.
«СБУ першою почала системно вводити так звані дронові санкції проти російської нафтової галузі. Вони перекривають потік нафтодоларів у бюджет агресора. А оскільки економіка РФ тримається на нафті — кожна така «бавовна» б'є по їхній здатності воювати проти нашої держави. Ці санкції триватимуть доти, доки в Україні не настане справедливий мир», – додали в службі. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: На півдні Росії після атаки дронів горів Ільський НПЗ
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Тернополі у КДЮСШ №2 ім. ...
Наступна новина: Тернополянка Олександра ...
The Courage to Pause: Why Slowing Down Is the New ...
Особенности эксплуатации китайских электромобилей с GB/T в Украине
Какие признаки говорят, что технику для работы с наличными пора обслуживать
The Surprising Comfort of Loving Your Stuff
Школьные туры на весенние каникулы — какими они должны быть, чтобы заинтересовать ребенка