«Зловмисники шпигували за локаціями Сил оборони, які ворог планував атакувати з повітря та далекобійною артилерією. За результатами багатоетапної спецоперації в обох регіонах одночасно затримано чотирьох російських агентів. Двоє з них діяли в парі, а інші – порізно, але всі вони мали одного спільного куратора з РФ», – йдеться в повідомленні.
СБУ заявляє, що агенти, які діяли в парі, збирали розвіддані по Дніпру, де працювали на місцевій продуктовій базі. Вони передавали російській спецслужбі адреси військових частин, які закуповували продукти на їхньому складі, приховано фотографуючи товарні накладні з реквізитами отримувачів.
Читайте також: НАБУ надіслало СБУ запит на допит співробітника бюро, затриманого за підозрою в держзраді
«Ще двоє затриманих – завербовані фсб мешканці Краматорського району. Один з них – працівник місцевої пошти, який під виглядом робочих поїздок фіксував укріпрайони ЗСУ поблизу передової. Інший фігурант – із спеціально облаштованого місця знімав на відео рух вантажних ешелонів українських військ у напрямку східного фронту», – йдеться в заяві.
За даними слідства, двох людей у Дніпрі завербували через телегра-канали, інші потрапили в поле зору ФСБ через родичів на окупованій території.
Фігурантів справи затримали й повідомили їм про підозру в державній зраді. В разі визнання винними їм загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
Імена затриманих СБУ не називає, їхня позиція щодо обвинувачень невідома.
Українські правоохоронці регулярно повідомляють про затримання осіб, яких вони називають російськими агентами. Їх підозрюють у держзраді, диверсіях на замовлення російських спецслужб. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У СБУ кажуть про затримання народного депутата від ОПЗЖ, якого підозрюють у держзраді
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
КОМЕНТАРІ
Очень познавательно. Спасибо.
ну что тут скажешь…
Только золотые руки могли набить такой прикольный материал
підкупила щирість статті
Цепляет, отлично написано!
А какой это движок? тоже хочу блог завести
новость послал по инету.
відмінно викладаєте
А какой это движок? тоже хочу блог завести
Тільки золоті руки могли набити такий прикольний матеріал
Видно, що автор намагається зробити свій сайт для простих людей, і мені кажеться, що це у нього непогано виходить.
Всегда приятно читать умных людей
Побольше б таких постов на блоге.
Пожал бы руку автору, и дал по морде всем его ненавистникам.
Потиснув би руку автору, і дав по морді всім його ненависникам.
Прямо навіть не віриться
Вы не правы.
Дуже цікаво! Судячи з деяких відгуків ....
Очень понравилась ваша статья
ну, нічо так ... в загальному.
ух ты как крууууууууууутооооооо))
Дуже пізнавально. Дякуємо.
супер оригінально
хороший рассказ, все разложено по полкам
щось в цьому є, безумовно
Портал просто супер!
Да вы сказочник
хороший розповідь, все розкладено по полицях
Всем привет. Понравился пост, ставлю 5 баллов.
ну що тут скажеш ...
пізнавальна тема
детальніше ласка
Мало чувств.. но красиво…
Хорошая статья, узнал много нового!)
І правда креатив ... супер!
Хорошая статья, узнал много нового!)
було цікаво вас почитати, спасибі і удачі!
Добавлю эту статью в закладки.
Може Ваш сайт навіть підніметься у видачі за такий матеріал.
Гучний заголовок і стаття норм - можна ловити траф з ПС
Великолепная идея
Монетизацією краще займіться. А так чудово!
Мне нарвится стиль изложения
Дуже пізнавально, респект
Каждая статья автора отлична от предыдущей. Вывод: читать автора :)
Портал просто супер!
Преимущества быстрых займов на карту онлайн
Український бренд дизайнерського одягу CAT ORANGE
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей
І правда креатив ... супер!