За його даними, у Ворожбянській громаді російський дрон влучив в автомобіль з людьми. Попередньо, постраждала жінка, їй надають медичну допомогу.
«Також поранення отримала жінка у Великописарівській громаді внаслідок іншої атаки. Медики надають їй необхідну допомогу», – додав Григоров.
Він закликав жителів області, особливо прикордонних громад, бути «максимально уважними та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги».
Читайте також: Сухопутні війська: сили РФ ударили «Іскандерами» по навчальному підрозділу, є втрати
Раніше Григоров повідомив про поранення цивільного через удар російського дрона по селу в Шалигінській громаді.
Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони.
Керівництво Росії заперечує, що російська армія під час повномасштабної війни завдає цілеспрямованих ударів по цивільній інфраструктурі міст і сіл України, убиваючи цивільне населення і руйнуючи лікарні, школи, дитячі садочки, об'єкти енергетики та водозабезпечення.
Українська влада і міжнародні організації кваліфікують ці удари як воєнні злочини Російської Федерації і наголошують, що вони носять цілеспрямований характер. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: 68-річна жінка загинула, ще дві людини поранені через атаки російських FPV-дронів на Запоріжжі – ОВА
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Робочий план міського ...
Наступна новина: Родини Героїв отримали ...
The Evolution of Overmolding and Insert Molding Techniques
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей