В Тернополі ДЮСШ №2 запрошує юних спортсменів на заняття з дзюдо

В Тернополі ДЮСШ №2 запрошує юних спортсменів на заняття з дзюдо

01.10.25 14:09 0 54
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 імені Юрія Горайського оголошує набір дітей на заняття з дзюдо. До секцій запрошують дітей 2009-2017 років народження, а також наймолодших спортсменів – 2017-2019 р.н.

Заняття проходитимуть під керівництвом кваліфікованих тренерів у сучасних спортивних залах школи. Для кожної вікової групи передбачено відповідну програму навчання - від базових навичок до вдосконалення техніки та участі у змаганнях різного рівня.

ДЮСШ №2 імені Юрія Горайського активно готує спортсменів, які вже представляють Тернопіль на обласних та всеукраїнських турнірах. Тож для новачків - це чудова можливість стати частиною сильної команди й зробити перші кроки до спортивних досягнень.

Запис до секції здійснюється в електронному форматі - через мобільний додаток «е-Тернопіль» або на «Порталі мешканця». Це зручно і дозволяє батькам швидко та без черг оформити заявку.

Що потрібно зробити для реєстрації на спортивні групи дітей у ДЮСШ міста:

* ОНОВІТЬ додаток «е-Тернопіль» до останньої версії - це важливо як для Android, так і iOS.

* Зареєструйтеся або увійдіть у додаток.

* У розділі «Профіль - Діти» додайте інформацію про дитину.

* Або ж зареєструйтеся на Портал мешканця «е-Тернопіль» з комп’ютера.

Для вашої зручності дивіться покрокову відеоінструкцію:

* Як додати дитину в профіль: https://www.youtube.com/watch?v=0ENMDCC-rP0

* Як подавати заявку на запис: https://www.youtube.com/watch?v=xxXHG-5cANk.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ