За повідомленням, суд виніс рішення на клопотання детективів Національного антикорупційного бюро.
«Рішенням суду до підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі понад 4 мільйони гривень», – заявила САП.
Напередодні НАБУ заявило про спільне з САП викриття прокурора Офісу Генерального прокурора та адвокатів на підбурюванні до надання неправомірної вигоди у розмірі 3,5 мільйона доларів США.
Читайте також: САП передало до суду справу проти екснардепа щодо зловживань на Одеському припортовому заводі
Як стверджують у НАБУ, ці кошти призначалися нібито для подальшої передачі прокурорам САП та суддям Вищого антикорупційного суду за ухвалення рішення про закриття кримінального провадження, яке розслідують детективи НАБУ.
Офіс Генпрокурора заявив про «ризик конфлікту інтересів та вибіркового застосування слідчих механізмів» з боку НАБУ та САП, оскільки один з цих прокурор входить у групу з розслідування кримінальних проваджень, в рамках яких досліджуються факти можливої протиправної діяльності детективів НАБУ, зокрема керівника одного із міжрегіональних управлінь детективів НАБУ Руслана Магамедрасулова. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Раднику департаменту МЗС повідомили про підозру в «легалізації» громадян Росії в Євросоюзі
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Позики 5-7-9%. Як ...
Наступна новина: Федоров: кількість ...
Wear-free technology – комплексні рішення для ...
Школьная форма для мальчиков: как выбрать правильно
Як вибрати фабрику з виробництва курток
Сучасна мед. техніка для дому та закладів охорони здоров’я
Аромат як підпис: як знайти свій ідеальний парфум та створити незабутній образ