Європейське поліцейське агентство підтвердило, що сприяло другій фазі розслідування та допомагало національним правоохоронним органам ідентифікувати підозрюваних у воєнних злочинах.
«Підрозділ ЄС з питань інтернет-злочинів Європолу також підтримав день дій, сфокусованих на особах, причетних до воєнних злочинів, скоєних під час російської агресії проти України», – додає Європол.
За даними агентства, поліція Молдови та України провела обшуки в 70 будинках 29 жовтня, вилучаючи зброю, боєприпаси та електроніку, пов'язані, зокрема, з російською приватною військовою компанією «Вагнер». Найманці цього угруповання брали участь у боях не лише в Україні, але також у Сирії, Лівії та низці африканських країн. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У Казахстані відправили в колонію колишнього найманця ПВК «Вагнер»
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Тернополі відбувся ...
Наступна новина: У Тернополі в межах ...
Особенности ухода за экзотическими питомцами: ...
Як б'юті-бізнесу потрапити в ChatGPT?
Як обрати вібратори для клітора: що справді впливає на комфорт і враження
Преимущества вскрытия замков от профессионалов
Панічні атаки у жінок: як розпізнати та повернути контроль над тілом