Крим: російські силовики забрали з дому Ленура Халілова. Раніше суд звільнив його від покарання

Крим: російські силовики забрали з дому Ленура Халілова. Раніше суд звільнив його від покарання

10.11.25 08:31 0 63
В окупованому Криму колишнього голову незалежної мусульманської громади «Алушта» Ленура Халілова 8 листопада забрали з дому представники російських правоохоронних органів – про це повідомляє правозахисна організація «Кримська солідарність» з посиланням на його дружину Уміду Худойбердієву.

У середині жовтня Архангельський обласний суд РФ задовольнив клопотання прокурора та ухвалив повернути Халілова назад до колонії. Він перебував удома, чекаючи на оригінал апеляційного рішення суду. Тільки з ним його могли знову взяти під варту.

За словами Худойбердієвої, забирати її чоловіка вранці прийшли четверо людей у цивільному одязі. За її словами, жодних паперів силовики не залишили, рішення суду показали на руках, запропонувавши Халілову ознайомитися. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У в'язницю цілими родинами. Як Росія на окупованих територіях переслідує людей

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ