Завершальним етапом стане утеплення фасаду будівлі. Роботи планують завершити у 2026 році. Після завершення будівельних робіт заплановано також благоустрій прилеглих територій.
Модернізація у ТЗДОЯС №21 здійснюється в рамках масштабного проєкту з глибокої термомодернізації будівель закладів освіти. В рамках цього проекту у Тернополі передбачено оновити 21 об’єкт. Наразі роботи тривають у 5 закладах.
Термомодернізація включає повний комплекс заходів для підвищення енергоефективності будівель. Після завершення робіт очікується скорочення енергоспоживання щонайменше на 20%.
Проект реалізується в межах «Програми розвитку муніципальної інфраструктури України» (ПРМІУ), яка фінансується Європейським інвестиційним банком та реалізується у співпраці з Міністерством фінансів та Міністерством розвитку громад та територій.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Криму російські силовики ...
Наступна новина: Представник України на ...
Wear-free technology – комплексні рішення для ...
Школьная форма для мальчиков: как выбрать правильно
Як вибрати фабрику з виробництва курток
Сучасна мед. техніка для дому та закладів охорони здоров’я
Аромат як підпис: як знайти свій ідеальний парфум та створити незабутній образ