Зокрема, на Південно-Слобожанському напрямку українські війська зупинили чотири російських атаки в районах Вовчанська, Приліпки та в бік Кутьківки. Армія РФ двічі намагалися йти вперед на Куп'янському напрямку в бік Курилівки та Куп'янська й отримала відсіч.
Штаб зафіксував дев'ять російських атак на українські позиції на Лиманському напрямку. Дві атаки ЗСУ відбили на Слов'янському, поблизу Закітного.
На Костянтинівському напрямку російські загарбники 20 разів атакували позиції Сил оборони – основні зусилля наступу зосередили в районах населених пунктів Олександро-Шультине, Плещіївка, Щербинівка, Русин Яр та у бік Степанівки, Іванопілля, Костянтинівки, Берестка й Софіївки. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Сирський: якість базової підготовки в багатьох бригадах «потребує підвищення»
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: «Оркестра Волі» запрошує 28 ...
Наступна новина: У Чернігові завершені ...
Как выбрать профессиональную клинику косметологии?
Як обрати вібратори для клітора: що справді впливає на комфорт і враження
Преимущества вскрытия замков от профессионалов
Панічні атаки у жінок: як розпізнати та повернути контроль над тілом