«В Одесі внаслідок падіння уламків та прямих влучань пошкоджено фасади та скління кількох багатоповерхових житлових будинків. В одному з будинків виникли пожежі в квартирах. Вогнем пошкоджено цивільні автомобілі», – заявив він.
Голова міської військової адміністрації Сергій Лисак уточнив згодом, що постраждали четверо людей, в тому числі троє дітей. Немовля семи місяців, 14-річний хлопець і восьмирічна дівчинка – у стані середньої тяжкості. Також 42-річний чоловік у важкому стані.
«Усі постраждалі доставлені до медичних закладів, їм надається вся необхідна допомога. Медики, рятувальники та всі міські служби працюють на місці. Розгорнуто оперативний штаб, мешканцям надається необхідна допомога», – повідомив Лисак. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Унаслідок атаки дронів в Одесі пошкоджений будинок, без постраждалих – влада
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Повітряні сили: Росія ...
Наступна новина: В Тернополі у парку ...
Кардіотренажер: як вибрати?
Чому варто придбати собі орбітрек?
Найкраща криптобіржа з нульовими комісіями в Україні у 2026 році