Зокрема, 4 одиниць спеціальної техніки ТзОВ «Техно-Буд-Центр» забезпечували утримання центральної частини міста та мікрорайону «Новий Світ», мікрорайонів «Сонячний», «Східний», Промислового району та району Старого Парку, а також мікрорайонів Березовиця, Кутківці, Пронятин, Об’їзної дороги і сіл Тернопільської міської територіальної громади. Спецтехніка здійснювала механізоване посипання проїзних частин піскорозкидачами.
Також 2 одиниці техніки ТМШРБ «Міськшляхрембуд» виконували механізоване очищення та посипання проїзних частин у мікрорайоні «Дружба».
Нагадуємо, що належне утримання дворів і міжбудинкових проїздів у зимовий період є відповідальністю підприємств, які обслуговують житловий фонд міста, та правлінь ОСББ. Прибирання прилеглих територій до закладів торгівлі, громадського харчування, офісів, установ і організацій покладається на відповідних суб’єктів господарювання.
Інтерактивну карту відповідальності за прибирання міста в зимовий період можна переглянути за посиланням.
Також у місті тривають роботи з ліквідації бурульок. Комунальні служби працюють у всіх мікрорайонах Тернополя. Якщо на даху вашого будинку ви помітили бурульки, звертайтесь до управителів житлового фонду або правління ОСББ.
Фото з адресами, де сніг або бурульки прибираються неналежним чином, мешканці Тернопільської громади можуть надсилати у Viber управління муніципальної інспекції за номером 067 447 32 78.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Тернополі відбувся ...
Наступна новина: У Тернополі триває ...
Банкротство: спасение или потеря всего нажитого? Ответ юриста
Як правильно оцінити стан б/в зимової гуми перед покупкою