За зведенням, напередодні ракетні війська і артилерія Сил оборони уразили три райони зосередження російського особового складу та чотири пункти управління.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках російська армія 77 разів обстрілювала позиції ЗСУ й населені пункти. На Південно-Слобожанському напрямку російські загарбники три рази штурмували позиції українських підрозділів.
Сили оборони відбили три російських атаки на Куп'янському напрямку. Також армія РФ чотири рази намагалася просунутися вперед на Лиманському напрямку, ще тричі атакувала на Слов'янському. Генштаб зафіксував одну сутичку на Краматорському напрямку, в напрямку Бондарного. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ISW: вимоги Росії не обмежаться Донбасом, попри заяви Кремля
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Юна вокалістка з Тернополя ...
Наступна новина: Внесено зміни до бюджету ...
Переваги автономної каналізації: чому професійно ...
Кислородный концентратор для стоматологической клиники
Методы пересадки волос
Как интимные товары помогают в длительных отношениях
Как выбрать керамическую плитку для пола в квартире или доме
Як обрати надійний інтернет-магазин електроінструменту в Україні
Гипергидроз и его влияние на качество жизни