За його словами, комітет отримав формальний запит вранці й «цілком розуміє» бажання українських спортсменів вшанувати загиблих друзів і колег.
«Вчора ввечері була неформальна зустріч з тренером і супроводом пана Гераскевича, із делегацією. Ми повторили своє розуміння щодо бажання спортсмена вшанувати інших українських спортсменів і висловити свій жаль. Що він і зробив під час тренувань і в соцмережах, тож він висловив свої почуття в обох цих випадках», – сказав Адамс.
Водночас, додав він, згідно з Олімпійською Хартією та умовами участі, необхідно «концентруватися на виступах атлетів і спорті на ігровому полі»:
«Критично важливо, щоб в усіх спортсменів були рівні права і щоб Ігри були відмежовані не лише від політичного чи релігійного, але будь-якого втручання. Це потрібно, щоб всі спортсмени, які змагаються, могли зосередитися на своїх виступах». ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Поступовий рух у бік зняття спортивних санкцій»: Бідний про рішення МОК щодо спортсменів РФ і Білорусі
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: ППО збила 110 російських ...
Наступна новина: Гетьманчук: Україна ...
Технічне обслуговування пожежних систем як гарантія безперервної безпеки
Intex или Bestway: чем отличаются бассейны и как выбрать подходящий
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей