Отримати кошти на покриття витрат, пов’язаних із роботою без світла та тепла, можуть підприємці:
- другої або третьої групи спрощеної системи оподаткування;
- зареєстровані не пізніше 1 грудня 2025 року;
- мають щонайменше одного найманого працівника;
- не мають заборгованості зі сплати ЄСВ;
- працюють у соціально важливих сферах.
Йдеться, зокрема, про бізнес у сфері харчування, охорони здоров’я, сервісу та ремонту, соціальних послуг і догляду, логістики та доставки, а також інші напрями діяльності, що мають значення для життєдіяльності громад.
Розмір допомоги становить від 7 500 до 15 000 гривень і залежить від кількості найманих працівників.
Отримані кошти можна спрямувати на придбання генераторів, акумуляторів, інверторів, систем накопичення енергії, сонячних панелей і комплектуючих, стабілізаторів, захисних пристроїв, кабелів та монтажних робіт, а також на оплату пального для генераторів, послуг електропостачання і введення обладнання в експлуатацію.
Подати заяву для допомоги ФОП на енергостійкість можна тут https://diia.gov.ua/services/dopomoha-fop-na-enerhostiikist.
Детальнішу інформацію можна знайти тут.
Підприємці можуть також отримати консультаційну підтримку щодо участі в програмі «Енергопідтримка для ФОП» на базі центру зайнятості у Тернополі на вул. Текстильній, 1-Б.
Нагадаємо, тернопільські підприємці також можуть отримати часткову компенсацію за придбані генератори.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Тернополі тривають ...
Наступна новина: Командування повідомляє про ...
Які ознаки справді показують прозорість МФО: не ...
Для чего используются листы нержавейки?
Ергономіка на кухні
Химия запахов или как невидимые сигналы управляют нашим влечением?
Вініл: поєднання традицій і сучасності
Прикроватные тумбы по доступной цене: как выбрать и где купить в Украине