За останній місяць кількість підтверджених імен зросла майже на 20 тисяч – це рекордний приріст за весь час підрахунків, повідомляють розслідувачі. Водночас, як наголошують автори дослідження, зростання загиблих не пов'язане з поточною ситуацією на фронті.
В основі методології підрахунку – аналіз відкритих повідомлень: некрологів, записів у соцмережах, оголошень про розшук зниклих безвісти. Реальна кількість втрат може бути набагато більшою.
За місяць дослідникам вдалося зіставити дані, зібрані кілька років, з відкритими державними базами, передусім зі списками реєстру спадкових справ, який фактично підтверджує смерть людини. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Пункт управління БПЛА та склади: Генштаб повідомив про удари ЗСУ по окупованих територіях
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В ООН підтвердили загибель ...
Наступна новина: Російські удари по Сумах: ...
Преимущества быстрых займов на карту онлайн
Український бренд дизайнерського одягу CAT ORANGE
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей