У турнірі взяли участь близько 150 юних спортсменів із 10 регіонів України, які змагалися за нагороди у різних вагових категоріях.
Гідно представила Тернопіль вихованка КДЮСШ ім. Ю. Горайського. За підсумками поєдинків бронзову нагороду у ваговій категорії до 55 кг виборола Соломія Снітинська -учениця 8-А класу ТЗОШ №27.
Вітаємо спортсменку та тренерський склад із гідним результатом і бажаємо нових перемог та спортивних досягнень.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Через обстріли Росії за ...
Наступна новина: У Тернополі відбудеться ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим