В межах соціального проєкту понад 100 пакунків із солодощами передали відвідувачам центру – людям старшого віку, особам з інвалідністю та внутрішньо переміщеним громадянам.
Ініціатором благодійної акції став бургомістр міста Целль-ан-дер-Мозель Ганс-Петер Дьопген. Проєкт отримав активну підтримку міської ради, місцевих підприємців та мешканців міста.
Висловлюємо щиру подяку усім благодійникам за допомогу тернополянам у непростий час.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Тернопільській громаді ...
Наступна новина: Генштаб: російська армія ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим