Станом на 6 березня 2026 року уже виконано частину запланованих робіт. Зокрема, у 44 дворах проведено роботи з приведення прибудинкових територій у належний санітарно-технічний стан, що становить близько 6% від запланованого обсягу. Також розпочато роботи з озеленення та догляду за зеленими насадженнями.
На прибудинкових територіях впорядковано 900 кв. м зелених зон та квітників, проведено обрізку 46 дерев, а також висаджено 9 нових дерев. Комунальні служби проводять роботи з утримання житлового фонду.
Зокрема, очищено 72 горища та технічні поверхи, 77 підвалів, 9 приямків. Крім того, виконано санітарний ремонт у трьох під’їздах, відремонтовано 28 погонних метрів водостічних систем, а також замінено 7 вхідних дверей у житлових будинках. Проводяться й роботи з покращення зовнішнього вигляду будинків – ліквідовано 11 написів «графіті» на фасадах житлових будинків та огорожах.
Загалом до виконання заходів залучені підприємства, які обслуговують житловий фонд громади. Роботи з благоустрою тривають і надалі відповідно до затвердженого плану та охоплюватимуть впорядкування дворів, ремонт елементів благоустрою, озеленення і приведення до належного стану житлових будинків та прибудинкових територій.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Юні тернопільські вокалісти ...
Наступна новина: Підопічні Тернопільського ...
Веб-студия MSN как партнер для развития бизнеса в ...
Адвокат для предпринимателей: правовая защита бизнеса и личных рисков
Натяжна стеля: що потрібно знати
Декоративні сітки для приватних ділянок: поєднання естетики та практичності
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору
Пенетрация и растяжимость битума: ключевые показатели качества