Попередньо затверджений фінансовий план передбачав збитки підприємства на рівні майже 97 млн грн, однак після внесення змін очікуваний обсяг збитків зріс до понад 144 млн грн.
Зокрема, якщо у попередньо погодженому фінплані вартість електроенергії становила 11,41 грн за 1 кВт·год, то вже у січні 2026 року ціна зросла до 14,19 грн, у лютому - до 16,19 грн, а з березня очікується на рівні 21,00 грн за кВт·год. У зв’язку з цим витрати підприємства на електроенергію зростуть до 104,8 млн грн, що на понад 44,2 млн грн більше, ніж передбачалося раніше.
Також враховано підвищення вартості дизельного палива - проти 61 грн у попередньому плані. Це спричинить додаткове зростання витрат на паливно-мастильні матеріали на 3,16 млн грн - до 52,9 млн грн.
Окрім цього, відповідно до наказу Мінрозвитку, у фінансовому плані передбачено нові витрати на страхування відповідальності перевізника перед пасажирами.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Києві завершився похорон ...
Наступна новина: Ганжа: один житель ...
Комплексні міські портали як інструмент доступу ...
Таргетована реклама у соцмережах для стабільних заявок
Химия запахов или как невидимые сигналы управляют нашим влечением?
Вініл: поєднання традицій і сучасності
Прикроватные тумбы по доступной цене: как выбрать и где купить в Украине