По завершенні вистави артистів та працівників театру нагородили з нагоди професійного свята. Начальниця управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради, Заслужений працівник культури України Світлана Козелко привітала колектив зі святом від імені міського голови Сергія Надала та побажала натхнення, успіхів і реалізації нових творчих ідей.
Зокрема, подяки міського голови отримали Заслужені артисти України Сергій Андрушко та Микола Петрушенко, артистки Соломія-Маріанна Крушельницька і Юлія Небесна, а також художник-декоратор Василь Микичак. Цінними подарунками відзначили головного режисера Олега Мосійчука та художника-оформлювача Володимира Дороша. Нагородні знаки міського голови вручили Заслуженому артисту України Віталію Луговому, артистці Наталії Олексів та начальнику цеху Юрію Кошелю.
Окремо під час урочистостей привітали директора-художнього керівника театру Борис Репка із присвоєнням почесного звання «Народний артист України».
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Росії засудили полоненого ...
Наступна новина: Росія збудувала ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим