За повідомленням, після церемоній поховання невідомих захисників України на території кладовища «російські війська вкотре вчинили цинічний акт тероризму»:
«Перед початком наступної церемонії – поховання урни з прахом українського Героя – зафіксовано падіння ворожого БПЛА на території, де триває будівництво Національного Меморіалу. Унаслідок атаки частково пошкоджено адміністративну будівлю, технічні ємності з водою, огорожу та інші елементи інфраструктури».
У коментарі Радіо Свобода начальниця відділу комунікацій Національного військового меморіального кладовища Леся Качор зазначила, що обійшлося без постраждалих, оскільки всіх присутніх вчасно перевели до укриття. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Рішення суду (не) остаточне? Юристи й дослідники пояснюють, що буде з похованнями на Національному військовому кладовищі
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Тернополі для дружин ...
Наступна новина: У Тернополі відбувся перший ...
Обратная сторона отпуска: почему путешествия ...
Промышленная химия: Утилизация CO₂ и углеродная нейтральность
Как использовать новости Pinco, чтобы выбрать бонус, игру или ставку с меньшим риском
Как найти недорогого перевозчика в Холоне
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору