Штаб посилається на запроваджений «останнім часом» механізм надсилання через електронний документообіг рекомендаційного листа на військовослужбовця від військової частини, у яку він хочt перевестися, до частини, в якій служить зараз.
За твердженням командування, такий механізм гарантує, що командиром військової частини обов'язково розгляне рекомендаційний лист у найкоротший термін:
«Завдяки цьому військовий не матиме необхідності звертатися з рекомендаційним листом до командирів нижчої ланки (відділення, взводу, роти, батальйону), що зменшує суб'єктивні чинники у прийнятті рішень та кількість погоджень керівниками структурних підрозділів». ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: СЗЧ. Чому після зміни правил зменшилася кількість тих, хто повертається до війська?
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Тернопіль: у парку ...
Наступна новина: Ремонт дворів у Тернополі: ...
Поділ майна при розлученні: як захистити свої ...
Как интимные товары помогают в длительных отношениях
Как запустить бюро переводов с нуля и захватить ТОП-3 в Google: история успеха компании «Курсив»
Как управлять деньгами: финансовая грамотность для начинающих
Як обрати надійний інтернет-магазин електроінструменту в Україні
Гипергидроз и его влияние на качество жизни