Учень відділу «Образотворче мистецтво» отримав диплом лауреата I ступеня. Журі, до складу якого увійшли заслужені артисти та викладачі мистецьких закладів України, Латвії та Молдови, відзначило його графічну роботу за майстерність виконання.
Підготовку юного художника здійснювала викладачка Наталія Білан. Конкурс проходив за підтримки управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міської ради.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: ОВА: двоє поліцейських ...
Наступна новина: Тегеран заявляє про ...
Переїзд в інше місто: чек-лист витрат, щоб нічого не забути
Оренда бульдозера: що потрібно знати
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим