Угорщина має скасувати закони щодо «пропаганди ЛГБТ» – суд ЄС

Угорщина має скасувати закони щодо «пропаганди ЛГБТ» – суд ЄС

22.04.26 14:35 0 22
Ухвалені раніше в Угорщині закони про заборону так званої пропаганди ЛГБТ для неповнолітніх суперечать нормам ЄС і мають бути скасовані. Таке рішення ухвалив 21 квітня суд Європейського Союзу, повідомляє Politico.

У повідомленні суду йдеться, що угорське законодавство, яке забороняє «просування» тематики ЛГБТ та трансгендерного переходу в медіа, доступних для дітей, є «особливо серйозним порушенням кількох основних свобод». Справа розглядалася з ініціативи Єврокомісії, яка оскаржувала угорське законодавство. До позову також приєдналися 15 країн-членів ЄС.

Закони, що обмежують права ЛГБТ, були ухвалені в Угорщині у 2021 році з ініціативи владної партії прем'єр-міністра Віктора Орбана. Торік законодавство додатково посилили, внаслідок чого під заборону потрапило, зокрема, проведення ЛГБТ-прайдів. Проте прайд у Будапешті відбувся без узгодження з владою. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Угорщина не вийде з МКС, Нетаньягу можуть затримати, якщо він приїде – Мадяр

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: ОВА: двоє жінок загинули ...
Наступна новина: П’ять країн оголосили про ...

КОМЕНТАРІ