Тут висадили катальпи бігнонієвидні та клени у межах акції «Підтримай ЗСУ - посади іменне дерево». Ініціатива поєднує благоустрій міського простору з благодійністю, адже кожен охочий може зробити внесок на підтримку Збройних сил України та висадити дерево з іменною табличкою в улюбленому місці Тернополя.
Це - вже четвертий етап акції, яка стартувала у Тернополі восени 2024 року. За цей час у місті висадили понад 200 нових дерев.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Енергоспоживання зросло ...
Наступна новина: Генштаб ЗСУ: 55 боїв за ...
Подвійний світлодіодний ліхтар 180°: як освітити алею, парк або велику прибудинкову територію
Переїзд в інше місто: чек-лист витрат, щоб нічого не забути
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим