«Наші захисники щодня демонструють мужність і стійкість на передовій. Наш обов’язок - підтримувати їх усім необхідним. Дякую кожному воїну за службу, за захист України та наших міст. Нехай цей автомобіль вам добре служить, допомагає ще ефективніше виконувати бойові завдання та зберігає життя наших захисників. Разом ми наближаємо нашу перемогу», - зазначив Сергій Надал.
Міський голова наголосив, що Тернопіль і надалі системно підтримуватиме підрозділи, які боронять державу.
Переглянути усю допомогу, яку Тернопільська міська рада надає Збройним Силам України, можна у Реєстрі переданої допомоги у розділі «Е-сервіси».
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Вигівський: 70% ...
Наступна новина: У Тернополі встановлять ...
Медична страховка для в’їзду в Україну іноземцям ...
Работа в Израиле что нужно знать
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим