« ворог поширив чергову брехню про нібито захоплення села Корчаківка на Сумщині та «розгром» наших підрозділів. Угруповання військ «Курськ» відповідально заявляє: жодного просування ворога в цьому районі немає. Сили оборони України впевнено тримають фронт», – йдеться в повідомленні.
Читайте також: Травневому перемир'ю бути? «Пропозиція Путіна», слова Трампа та відповідь Зеленського
Командування припускає, що заяви російських військових пов'язані з так званим синдромом «червоної дати», оскільки з нагоди 1 травня армії РФ «критично потрібні «перемоги», щоб приурочити їх до свята»:
«Схоже, що бажання отримати чергову медальку чи премію змушує їх «захоплювати» населені пункти, навіть не підходячи до них у реальності».
Напередодні російське Міноборони заявило, що військові угрупування «Сєвєр» нібито «зайшли й закріпилися» в селі Корчаківка в Сумському районі Сумщини.
Армія РФ просунулася широким фронтом довжиною приблизно 10 кілометрів на схід від Сум – про це ввечері 13 квітня повідомив проєкт DeepState. За даними аналітиків, це сталося поблизу сіл Миропільське, Мар'їне та Новодмитрівка. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Командування заперечує небезпеку напівоточення Сум російськими військами
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Військову допомогу Україні ...
Наступна новина: Учень тернопільської школи ...
Власний комбікорм як перевага ферми: чому технологія вирішує більше, ніж ціна зерна
Як вибрати готель в Шарм-ель-Шейх?