За повідомленням, дрони «залетіли з Росії». На місці події працюють військові, поліцейські та рятувальники.
«Національні збройні сили посилили можливості протиповітряної оборони на східному кордоні, направивши додаткові підрозділи. Доки триває агресія Росії в Україні, можливе повторення подібних інцидентів, коли іноземний безпілотний літальний апарат входить або наближається до повітряного простору Латвії», – прокоментувало командування.
Читайте також: Три країни Балтії відкидають звинувачення Росії в сприянні атакам дронів
Як передає місцеве агентство Delfi, Державна пожежно-рятувальна служба отримала кілька повідомлень про ймовірну пожежу на нафтобазі в місті Резекне на південному сході країни. Відкритого горіння на місці не було, але пожежники вжили заходів для охолодження одного з резервуарів.
Голова міської ради Резекне Гунтарс Скудра підтвердив, що один із дронів упав на території філії компанії East-West Transit. Він влучив у порожній нафтовий резервуар.
За даними Повітряних сил України, російська армія запустила загалом 102 дрони протягом ночі на 7 травня, з них збили 92 на півночі та сході країни. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Жителів Естонії попередили про загрозу дронів
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Олексій Овчаренко: «Всесвіт ...
Чому кредит без відмови залежить від ...
Розпізнавання автомобільних номерів: сучасні підходи та практичні вигоди
Основні переваги електрообладнання Volkswagen
Чому онлайн казино це найкраще рішення?
Маховик и штурвал в промышленном оборудовании: как удобство управления влияет на точность