За даними італійських прокурорів, дипломат, який очолював посольство Італії в Ташкенті з кінця 2024 року до 2025 року, міг зловживати службовим становищем, погоджуючи довгострокові візи щонайменше для 95 російських заявників.
Слідство стверджує, що частина заявників ніколи не з'являлася до консульства особисто та не відповідала базовим вимогам для отримання шенгенської візи.
За повідомленнями італійських медіа, Пападію затримали у четвер у Римі. Наразі він перебуває під вартою, триває розслідування. У грудні 2025 року його звільнили з дипломатичної служби.
Прокурори також вважають, що дипломат діяв у змові з уродженцем Росії, який має італійське громадянство та проживає в Болгарії. За версією слідства, вони співпрацювали ще тоді, коли Пападія працював в італійському консульстві в Москві.
Обом фігурантам інкримінують сприяння незаконній міграції та корупцію.
За даними слідчих, заявники платили за оформлення віз від 4 тисяч до 16 тисяч євро. За ці кошти вони нібито отримували документи строком дії до трьох років, хоча офіційний консульський збір становить від 45 до 60 євро.
Шенгенська віза дозволяє подорожувати більшістю країн Європейського Союзу в межах Шенгенської зони до 90 днів протягом 180-денного періоду.
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Сибіга в Брюсселі візьме ...
Наступна новина: «Укренерго» фіксує ...
Свинцево-кислотні акумулятори у 2026 році: чому ...
Лабораторные испытания грунтов: ключевые приборы и методы
Пенетрация и растяжимость битума: ключевые показатели качества