Згідно з оголошенням Державного департаменту, поїздка слугуватиме «просуванню двосторонніх відносин».
Рубіо має зустрітися з керівництвом Святого Престолу, щоб обговорити ситуацію на Близькому Сході та взаємні інтереси у Західній півкулі.
«Зустрічі з італійськими колегами будуть зосереджені на спільних інтересах безпеки та стратегічному узгодженні», – заявив речник Томмі Піготт 4 травня.
Колишній високопоставлений чиновник Державного департаменту, який поспілкувався з Радіо Свобода на умовах анонімності, сказав, що час поїздки свідчить про її важливість.
«Візит держсекретаря Рубіо є важливим кроком у дипломатії», – сказав колишній чиновник.
Візит відбувається на тлі зростання напруженості між Вашингтоном та його європейськими союзниками як через іранський конфлікт, так і через ширші політичні розбіжності, включаючи торговельні та військові зобов'язання. Аналітики кажуть, що поїздка стосується як дипломатії, так і контролю за збитками.
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Олексій Овчаренко: «Всесвіт ...
Чому кредит без відмови залежить від ...
Розпізнавання автомобільних номерів: сучасні підходи та практичні вигоди
Основні переваги електрообладнання Volkswagen
Чому онлайн казино це найкраще рішення?
Маховик и штурвал в промышленном оборудовании: как удобство управления влияет на точность