«Росія сама обрала закінчити часткову тишу, яка зберігалась кілька днів. За цю ніч випустили по Україні більше 200 ударних дронів. Знову пішли авіабомби на фронті – понад 80, зафіксовано більше 30 авіаційних ударів», – заявив він.
Президент вказав на те, що ударні дрони збивали в Дніпропетровській, Житомирській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Київській областях і в столиці. Внаслідок ударів є поранені та загиблі.
Читайте також: Через обстріли Росії за добу є загиблі на Донеччині та Дніпропетровщині
«Ми говорили про те, що будемо діяти дзеркально у відповідь на всі російські кроки. Росія повинна закінчити цю війну, і саме вона має зробити крок до реального, тривалого припинення вогню», – додав президент.
Він закликав продовжувати й посилювати санкції проти РФ, доки вона не закінчить війну.
За даними Повітряних сил, протиповітряна оборона знешкодила 192 з 216 БпЛА, якими вночі на 12 травня російські війська атакували Україну.
Росія утримувалася від масованих атак по Україні та, зокрема, Києву протягом оголошеного припинення вогню з 9 по 11 травня. Водночас прифронтові регіони зазнавали ударів, внаслідок яких були загиблі й поранені. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Повітряні сили: ЗСУ знешкодили 192 з 216 БпЛА, якими вночі війська РФ атакували Україну
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Пентагон: вартість війни з ...
Наступна новина: Держдума вирішила,що з РФ ...
Лосось или скумбрия: какая рыба содержит больше ...
Женская сумка Nike для фитнеса: какой размер удобен на каждый день
Гипергидроз и его влияние на качество жизни
Гункан — доставка в Николаеве