Міністерство згадало про «агресивні дії» в провінції Хормозган, хоча не зробило жодної прямої згадки про удари США на півдні Ірану.
Воно також згадувало так звані «незаконні дії», що відбувалися з моменту оголошення перемир'я, зокрема «морське піратство проти іранських торгових суден».
МЗС Ірану «рішуче засудило» дії США, звинуватило Вашингтон у «злісному намірі та недобросовісності» та заявило, що Сполучені Штати несуть відповідальність за «всі наслідки» своїх дій.
Корпус вартових ісламської революції Ірану (КВІР) окремо попередив, що «рішуче відреагує на будь-яке порушення перемир'я».
Раніше Центральне командування США заявило, що 25 травня завдало ударів на півдні Ірану по «пускових установках ракет та іранських човнах, які намагалися встановити міни», назвавши цю операцію «самообороною» та зазначивши, що перемир'я залишається чинним. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У США вважають, що ядерна угода з Іраном готова на «90-95%»
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: МВА: Росія атакувала ...
Наступна новина: Ще 37 військовослужбовців з ...
КОМЕНТАРІ
Мало почуттів .. але красиво ...
вирішив допомогти і Разшарив статтю в соц. мережах
Монетизацією краще займіться. А так чудово!
ну что тут скажешь…
Автор, а Вы в каком городе живете если не секрет?
пізнавальна тема
Все нравится. Спасибо за пост!
Звідки берете інфу для постів якщо не секрет?
Мені, наприклад є чим поділитися, думаю не тільки мені.
Кодування за методом Довженка: особливості та ...
Замовити піцу для вечора, який не хочеться готувати
Coinmoneyhub (CMH) — широкий вибір криптовалют для обміну на гривню
Як вибрати готель в Шарм-ель-Шейх?
Красивый пост, многосмысленный…