Біля Дзвону пам’яті, що знаходиться поруч із входом до парку Тараса Шевченка, традиційно прозвучали імена тернополян, які загинули у травні протягом різних років, починаючи з 2014-го. Після молитви присутні поклали квіти до Меморіальної стели на знак шани та вдячності полеглим захисникам.
Нагадаємо, що від вересня 2025 року в Тернополі подібні поминальні заходи проводяться кожної останньої п’ятниці місяця.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: РФ підписала угоду щодо ...
Наступна новина: Ганжа повідомив про шістьох ...
Переїзд в інше місто: чек-лист витрат, щоб нічого не забути
Оренда бульдозера: що потрібно знати
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим