Тоді ж, на його думку, розпочалася гібридна окупація Севастополя Росією.
«З чого все починалося? З 2005 року, коли Росія почала вкладати в діяльність проросійських організацій від 2 до 3 мільйонів доларів щороку. Звідки нам було про це відомо? Річ у тім, що російські та проросійські структури жорстко конкурували між собою за це фінансування», – розповів він.
За словами Білоцерковця, ці організації отримували кошти в «Будинку Москви», який був розташований на центральній площі Нахімова і «фактично був севастопольською філією московської мерії». ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: 82-і роковини «сюрґюнліку». Чому справа про геноцид кримських татар не дійшла до суду?
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Росія: дрони атакували ...
Наступна новина: Москва викликала свого ...
Переїзд в інше місто: чек-лист витрат, щоб нічого не забути
Оренда бульдозера: що потрібно знати
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим