«Ця база існує і є там заради безпеки Вірменії», – сказав Шойгу.
Російська 102-га військова база діє в Ґюмрі на півночі Вірменії з 1995 року. Контракт на оренду бази закінчується в 2044 році.
Відносини між Єреваном і Москвою останнім часом різко погіршилися у зв'язку з декларованою вірменською владою можливістю зближення країни з ЄС. На початку травня у Вірменії відбувся саміт Європейської політичної спільноти за участю лідерів країн ЄС й інших держав, включаючи Україну. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Голова Держдуми РФ звинуватив прем'єра Вірменії в «підлості» та «непорядності»
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Тернополі встановлять ...
Наступна новина: Лісовий заявив про ...
Переїзд в інше місто: чек-лист витрат, щоб нічого не забути
Оренда бульдозера: що потрібно знати
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим