«Останні масовані удари Росії по Києву минулими вихідними, зокрема із застосування гіперзвукової балістичної ракети «Орешник», є незрозумілою, небезпечною і варварською ескалацією. Вони є ще одним прикладом того, чому війна між Росією й Україною має негайно і назавжди припинитися… Ми застерігаємо Росію не завдавати так званих «системних ударів» по Києву, які можуть призвести до подальших жертв серед цивільного населення і відкладають перспективу миру», – заявила заступниця посла США в ООН Теммі Брюс.
Вона також висловила «серйозну стурбованість» через «очевидне ігнорування» Росією захисту, що надається дипломатичним установам й персоналу, згідно з міжнародним правом. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Навіщо насправді МЗС РФ «попереджає» про удари по Києву і який сенс в ударах «Орешником»?
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Міський голова Тернополя ...
Наступна новина: МВА: двоє літніх людей ...
Переїзд в інше місто: чек-лист витрат, щоб нічого не забути
Оренда бульдозера: що потрібно знати
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим