«Протягом останніх кількох місяців українські війська значно активізували удари середньої дальності по російських об'єктах логістики на всьому театрі військових дій, що спричиняє ланцюгові наслідки на полі бою і гальмує просування російських військ. Останніми тижнями ці удари створювали логістичні проблеми для російських військ на всій території південної України, а зараз вони також впливають на російську логістику в окупованій Луганській області», – йдеться в повідомленні.
Як зазначають аналітики, російські «військові блогери» підтвердили, що українські удари створюють логістичні проблеми для російських військ на всьому театрі військових дій, зокрема, заявляючи про значний дефіцит пального і серйозно ускладнену ротацію російського персоналу і постачання боєприпасів на всій окупованій території Донецької й Луганської областей. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Сухопутному коридору» з Криму кінець? У СБС заявили, що заблокували нову трасу РФ в окупації
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
КОМЕНТАРІ
тема реально стара
лучше и не скажешь
ИМХО смысл раскрыт от А, до Я, автор выжал всё что можно, за что ему респект!
Мне все понравилось, только если бы еще денег на длоге дали или конкурс провели, было бы вообще отлично.
Побільше б таких статей
Не верю.
Готов дискутировать по теме?
Хорошая статья, узнал много нового!)
Мені нарвится стиль викладу
Монетизацией лучше займитесь. А так отлично!
Було цікаво почитати !!!
тема реально стара
Это уже далеко не новость, я об этом пару месяцев назад читал.
Статья интересная, но мне кажется, все это сказки, не более.
Великолепная идея
Мені, наприклад є чим поділитися, думаю не тільки мені.
Пожал бы руку автору, и дал по морде всем его ненавистникам.
Дуже пізнавально. Дякуємо.
Привет! Предлагаю обмен постовыми с вашим блогом.
Хм… Очень даже ничего.
Статья не однозначная - нельзя бросаться в крайности.
мудро
было интересно вас почитать, спасибо и удачи!
Мало почуттів .. але красиво ...
Всем привет. Понравился пост, ставлю 5 баллов.
Да, довольно интересная статья.
ну що тут скажеш ...
Мне все понравилось, только если бы еще денег на длоге дали или конкурс провели, было бы вообще отлично.
З уводольствіем потиснув би автору руку, його сайт - диво.
Сайт просто чудовий, порекомендую всім знайомим!
було цікаво вас почитати, спасибі і удачі!
Вы Преувеличиваете.
Куль надо таких статей по-больше!
Отличный материал. Спасибо и пишите еще, только картнок маловато!
Это просто бомба!!!
Хороша стаття, дізнався багато нового!)
Всім привіт. Сподобався пост, ставлю 5 балів.
Дуже пізнавально, респект
После прочтения даже мне тема стала интересна.
Статья не однозначная - нельзя бросаться в крайности.
круто
Переїзд в інше місто: чек-лист витрат, щоб нічого не забути
Оренда бульдозера: що потрібно знати
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим
хороша ідея.