«Центральне командування США (CENTCOM) цими вихідними завдало ударів із метою самооборони по іранських радарах, пунктах командування й управління безпілотниками в Горуку, Іран, і на острові Кешм», – йдеться у заяві американської військової структури, відповідальної за американські сили на Близькому Сході.
Ця операція є щонайменше третім публічно оголошеним ударом США з міркувань «самооборони» проти іранських цілей із моменту набрання чинності припиненням вогню на початку квітня. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Трамп знову наполягає, що угода про припинення вогню заблокує ядерні амбіції Ірану
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Уряд розширює категорії ...
Наступна новина: Каллас закликає до ...
Медична страховка для в’їзду в Україну іноземцям ...
Работа в Израиле что нужно знать
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим